Schody z kamienia

Wykonując różnego rodzaju ogrodzenia z kamienia siłą rzeczy nasza firma wyspecjalizowała się w wykonywaniu takich elemntów wystroju zewnętrznego jak schody z kamienia - piaskowca, dolomitu, marmuru oraz innych kamieni (w zależności od życzenia Klienta)

Na życzenie Klienta wykonujemy różnego rodzaju schody. Ich wielkość oraz kształt zależą przede wszystkim od pomysłu przedstawionego nam na spotkaniu u Państwa. Jeżeli projekt nie jest jeszcze gotowy albo nasi Klienci posiadają kilka wersji i nie potrafią się zdecydować na jedną z nich, przedstawiamy zawsze zalety i wady przedstawianych nam rozwiązań, po to, aby wykonane przez nas schody z kamienia spełniły po ich realizacji w pełni oczekiwania naszych Klientów.

Proponując nasze rozwiązania staramy się, aby stawiając ogrodzenie z kamienia zachować pewną harmonię między nim a schodami, też wykonanymi z kamienia naturalnego. Należy tutaj jednak podkreślić, że na pierwszym miejscu stoi wizja Klienta, ponieważ zarówno ogrodzenie, jak i schody z kamienia są elementami, które stawia się na lata i nie tak łatwo, nie ponosząc większych kosztów, można dokonać ich "podmiany".

Schody z kamienia

Na zdjęciach przedstawione zostały przykładowe aranżacje np. (pierwsze zdjęcie) schody kamienne wykonane z dolomitu szlifowanego. Inne realizacje znajdą Państwo w naszej Galerii.

Zapraszamy!