Podjazdy z kamienia

Wykonując tarasy oraz ogrodzenia z kamienia bardzo często łaczymy ich realizację z układanim podjazdów. Realizujemy różne projekty. Podjazd z kamienia, kostki, płyt kamiennych - sposób wykonania zależy od tego, co sobie życzy Klient.

Nie oznacza to jednak, że jeżeli np. Klient okazyjnie kupił kamień na podjazd, a po zapoznaniu się z nim przez nas okazało się, że nie nadaje się on do użycia, to przystępujemy niezwłocznie do prac. Lepiej odsprzedać taki kamień (lub użyć go na ogrodzenie z kamienia lub na elewację na domu) i kupić nowy, niz po krótkim czasie dokonywać żmudnych i kosztownych prac, związanych z renowacja dopiero co zakończonej inwestycji. Nie pozwala na to tez nasza renoma. Jako firma zajmująca się zawodowo pracami kamiennymi, nie możemy pozwolić sobie na "proste" niedopatrzenie. z jednej strony ucierpiałaby nasza reputacja, z drugiej zaś - koszty prowadzenia prac gwarancyjnych (znaczne) nie byłyby tym, z czego bylibyśmy zadowoleni.

podjazdy z kamienia

Rodzaje kamienia z którego są wykonywane podjazdy znajdą Państwo w dziale "materiały". Zachęcamy do kontaktu z nami przed podjęciem decyzji o zakupie. Bezpłatnie doradzimy, jaki kamień najlepiej nadaje się na Państwa podjazd, pomożemy też w jego załatwieniu (zakup i transport bezpośrednio na miejsce inwestycji).


 

Podjazdy z kamienia
galeria i zdjęcia