Ogrodzenia z kamienia

Firma Jarmur wykonuje ogrodzenia z kamienia - piaskowca, dolominutu lub też innego, wskazanego przez Klienta, kamienia naturalnego. Jesteśmy gotowi wykonać każdy, nawet bardzo nietypowy, kształt ogrodzenia - jedynym ograniczeniem tutaj jest ... Państwa wyobraźnia!

Ogrodzenie z kamienia naturalnego

Nie zawsze nasz Klient posiada gotowy projekt ogrodzenia z kamienia. Czasami projekt ten jest bardzo dokładny, czas z kolei jest to jedynie szkic. Do każdego projektu podchodzimy zatem w indywidualny sposób. Bazując na naszym doświadczeniu dbamy także o to, aby wykonywanie przez nas np. ogrodzenie z piaskowca było również funkcjonalne. Dotyczy to usadowienia bramy, furtki do posesji, ale i takich kwestii jak wskazanie właściwego miejsca na wykonanie części muru przeznaczonego na przechowywanie koszy na śmieci.

Wykonywane przez nas ogrodzenia, jak i elewacje z kamienia naturalnego czy też tarasy z kamienia przedstawione zostały w Galerii. Są to jedynie przykładowe realizacje - na życzenie wykonujemy ogrodzenia i inne elementy stałe w różnym kształcie, z materiałów wybranch przez Klienta.

W celu dokonania niezobowiązującej wyceny prosimy o kontakt poprzez formularz na naszej stronie. Skontaktujemy się niezwłocznie aby uzgodnić dogodny dla Państwa termin spotkania - oczywiście na działce, dla której jest projektowane ogrodzenie z kamienia.

W przeciwieństwie do wielu firm wykonujących ogrodzenia z kamienia każda wycena usługi w firmie Jarmur jest poprzedzona spotkaniem w miejscu przyszłej inwestycji. Pozwala to od razu zasugerować ewentualne usprawnienia czy też zmiany, które w przyszłości będą mogły mieć wpływ - zarówno na funkcjonalność inwestycji, jak i na koszty jej wykonania. Czasami okazuje się, że wprowadzenie kilku, drobnych - z punktu widzenia Klienta korekt - pozwala zaoszczędzić dość znaczą kwotę. Ogrodzenia piaskowiec czy z innego materiału

Więcej przykładów realizacji znajdą Państwo w Galerii.

Zapraszamy do współpracy!